Greitas susisiekimas
Ežerų kraštas

Patogų ir greitą susisiekimą užtikrina netoliese gyvenvietės besidriekiantis kelias Vilnius – Kaunas: į savo namus ir kiemą grįšite greitkeliu ir galeliu NAUJO asfaltuoto regioninio kelio išsukus iš jo link Kiemeliškių – truksite vos 12 min. iš Vilniaus miesto centro, išbandėme!

Reikšmingas Bonamo privalumas – subsidija: naujasis kvartalas kuriasi Kiemeliškių k. kaimynystėje ir patenka į Trakų r. administracinio skirstymo teritoriją, kur galite pasinaudoti valstybės skiriama subsidija – finansine paskata pirmąjį būstą įsigyjančiomis jaunoms šeimoms. Plačiau apie subsidiją skaitykite čia.

Vietovę supa ežerai, kalvotas krašovaizdis

Gamtinė aplinka leidžia kalvelėse stryksėti stirnoms, pastebime liuoksinčius kiškius, eismo garsai neužgožia paukščių čiulbėjimo, o jų čia yra ir bus į valias: BONAMO gyvenvietėje sodiname penkiametes pušis, iš teritorijoje jau augusių medžių formuojame parką sparnuočiams kurtis ir žmogui ilsėtis.

Jūsų artimiausi didieji prekybos centrai, ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigos bus Grigiškėse ar Lentvaryje, kurie abu nuo Bonamo nutolę 6 – 9 min. atstumu automobiliu.


Jūsų laisvalaikio kryptis, kai norėsite kur netoliese nuvykti pasivažinėti vežimėliu kūdikio pietų miego metu ar lankantis svečiams – ranka pasiekiami Trakai. Iš kiemo pasukę link Užutrakio, kurį privažiuosite pirmiausia, Trakų centre atsidursite per 15 min. važiuodami eismo neapkrautu regioniniu keliu.